tel 608350045, 608350033
poniedz.- piątek 10:00 - 18:00
Menu
Tu jesteś    /    Strona główna    /    Oferta    /    DLA SENIORÓW
Szklarska Poręba z wycieczką do Czech

wycieczka 2-dniowa

03.09 - 04.09.2020

W programie

 

· zwiedzanie browaru w Lwówku. Jest to jedyne takie miejsce na Dolnym Śląsku, w którym zgromadzono blisko 400 eksponatów dokumentujących historię lwóweckiego browarnictwa. W specjalnie przygotowanych gablotach znajdują się niepowtarzalne kolekcje butelek i zamknięć z blisko 40 browarów, które działały dawniej na Dolnym Śląsku. W muzeum zgromadzone zostały dawne urządzenia, które służyły do wytwarzania piwa i jego przechowywania. Nieodłączną częścią zwiedzania naszego muzeum jest możliwość zobaczenia jak wygląda proces produkcyjny lwóweckiego piwa.

·  Zwiedzanie Zamku Czocha z przewodnikiem - wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników historii, tajemnic i legend. Tajemniczość miejsca sprawi, że wycieczka będzie niezapomnianą przygodą. Tajne przejścia, stylowe komnaty, niezwykłe ekspozycje…

· Szklarska Poręba - miejscowość w okolicy której spotykają się dwa pasma górskie -Góry Izerskie i Karkonosze.  Miejscowość położona jest dodatkowo u stóp Szrenicy - wierzchołka w Karkonoszach - jaki góruje nad okolicą.   W okolicy zlokalizowane są również dwa wysokie, wodospady karkonoskie Kamieńczyka oraz wodospad Szklarki, który będziemy mieli okazję zobaczyć.

· Wycieczka do CZECH – Adrspach - Skalne Miasto jest unikatowym na skalę światową rezerwatem, w którym wędrujemy w labiryncie ścieżek wytyczonych pomiędzy majestatycznymi, stromo wznoszącymi się skałami. 
Podziwiamy wodospad rzeki Metuje (19 m.) a także popłyniemy łodzią po jeziorze

 

Koszt

320  os   

(Cena skalkulowana w oparciu o 45 os. grupę)
 

Świadczenia zawarte w cenie

  • przejazd wygodnym autokarem
  • 1 nocleg w Ośrodku Wczasowym w Szklarskiej Porębie, pokoje z łazienkami, TV
  • Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji
  • opieka licencjonowanego pilota i lokalnych przewodników
  • zestawy słuchawkowe do oprowadzania grup „tour Guide”
  • ubezpieczenie NNW – Signal Iduna

 

Cena nie zawiera

-     obligatoryjnej opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety wstępu na teren Parku Narodowego, opłata klimatyczna – 90 zł./os.« Wróć
Zamek Czocha
Adrspach Czechy - Skalne Miasto
widik na Śnieżkę
Zarezerwuj wycieczkę

tel 608350045, 608350033
Godziny otwarcia

poniedz.- piątek 10:00 - 18:00